אודות

Experis היא חברה גלובלית המתמחה בניהול הון אנושי, שירותים ופתרונות טכנולוגיים חדשניים. עם סניפים ב-50 מדינות, בסיס לקוחות המכסה 80% מחברות Fortune 500 וניסיון רב בתחומי המומחיות שלה.

Experis Israel מספקת פתרונות טכנולוגיים, פרוייקטים, שירותים מנוהלים ופתרונות גיוס, השמה והעסקה לחברות הגדולות והמובילות במשק בתחום הבטחוני, הממשלתי, תחומי ההייטק והטכנולוגיה, הפיננסים הבריאות ועוד.

שירותים מנוהלים, ניהול פרויקטים, גיוס, השמה והעסקה

אנו מציעים מגוון שירותים מנוהלים וניהול פרויקטים, ביניהם הקמה וניהול של מרכזי פיתוח Off/Near Shore בפריסה ארצית, אפיון, ניהול וביצוע של פרויקטי בדיקות, הטמעה והדרכה, בנוסף לפעילות ענפה בתחום הגיוס השמה והעסקה של אנשי הייטק וטכנולוגיה. החברה מעסיקה כ-500 עובדים טכנולוגיים בחברות מתחומי הפיננסים, בריאות, התעשיה הבטחונית ועוד.

תכנית Experis Kickstart

אנו מכשירים ומסבים כ-100 בוגרי תואר מצטיינים בשנה למקצועות פיתוח תוכנה במסגרת תכנית Experis Kickstart. לתכנית מספר מסלולים: מפיתוח תשתיות תוכנה (RT/Embedded), דרך פיתוח בטכנולוגיות WEB ועד פיתוח מערכות BI, זאת בנוסף למגוון הדרכות והכשרות מותאמות לקוח.

שירותי הגנת סייבר

בתחום הגנת הסייבר אנו מציעים שירות מנוהל מתוך מרכז בקרה מתקדם ((iSOC משולב בינה מלאכותית המאויש ע"י צוות מומחים 24/7. השירות מנטר את כל מערכות הארגון כולל מכשירים ניידים, אינטרנט וענן ונותן מענה יעיל וכולל לאיומי סייבר.

ייעוץ, הקמה וניהול של מערכות BI

אנו מתמחים בייעוץ, בנייה וניהול של מערכות BI תוך שימוש במגוון רחב של טכנולוגיות כגון QlikView/QlikSense, PowerBI, SSIS ועוד. בנוסף אנו מציעים מגוון של הכשרות והעשרות בנושאי BI, Big Data, Data Science ועוד.

Experis חברה בקבוצת ManpowerGroup, מובילה עולמית בתחומי ההון האנושי והשירותים המנוהלים מזה 60 שנים.

הנהלת החברה

דרור ליטבק | מנכ"ל Experis Israel

אלי כהן | מנכ"ל Experis Cyber

זהבית שדלצקי | סמנכ"ל, מנהלת חטיבת Experis IT

גלעד לוי | סמנכ"ל, מנהל חטיבת Experis BI

חן דנטס | מנהל לקוחות

חגית פלץ | סמנכ"ל תפעול ומשאבי אנוש

בשמת ליבובסקי | מנהלת שיווק

במה אנחנו שונים?

ניסיון ומומחיות
Experis מעמידה לרשות לקוחותיה את מיטב המומחים בנושאים הטכנולוניים המובילים כיום בשוק בצירוף שנים של ניסיון עם גב איתן של חברה בינלאומית הפרוסה ב52 מדינות, ומעסיקה מעל 38,000 עובדים ברחבי העולם.

פתרונות מדויקים
השירותים והפתרונות שלנו מותאמים ללקוח ולצרכי הארגון. יש לנו מגוון שירותים ופתרונות טכנולוגיים במודלים גמישים המאפשרים לארגון ליישם ולהטמיע את הפתרונות המתאימים ביותר. אנו מבצעים פרויקטים בפריסה ארצית, ומספקים שירותים מתוך מרכזים ייעודיים או באתר הלקוח.

ניהול הון אנושי
מערכי מיון מקצועיים והבנה טכנולונית תעמיקה מאפשרים לנו לאתר את המועמדים האיכותיים והמתאימים ביותר עבור כל דרישת תפקיד. אנו מסוגלים לגייס מספר גדול של מומחים על פי פרופילים מדוייקים וכן לאפיין, להקים ולנהל מרכזי פיתוח, בדיקות, הטמעה והדרכה במהירות וביעילות. אנו מתמחים בשימור ידע ובהכשרה של צוותים לטכנולוגיות עדכניות ע"י טובי המומחים.

Experis בעולם