הכשרת Data Science

הכשרת Data Scientists

המחסור ב-Data Scientists איכותיים הביא אותנו לפתח מסלול ייחודי במסגרת תכנית Experis Kickstart המכשיר בוגרי תואר מצטיינים העומדים בדרישות הסף הקפדניות שלנו לתפקידי מדעני נתונים.

אנו מגייסים בוגרים מצטיינים בעלי תואר במדעי המחשב / פיזיקה / מתמטיקה וסטטיסטיקה בעלי רקע בתכנות. הלימדה נעשית בפורמט Bootcamp, למידה יוממיומית אינטנסיבית, הכוללת ידע מעמיק ותרגול רב עם סגל מנטורים בכיר ומנוסה.

המסלול מקנה את הכלים הנדרשים עבור Data Scientist, בדגש על תרגול Hands-On רב ופיתוח יכולות תכנות מתקדמות:

  •  תכנות ב-Python השפה המובילה כיום לפיתוח בתחום זה, רכישת כלים לעבודה עם נתונים ממקורות שונים והצגתם. פיתוח בגישה מונחית-עצמים (Object-Oriented), והכרות עם ספריית המודולים העשירה של השפה (Python Standard Library).
  •  אפיון בעיות עסקיות וכיצד להתמודד איתן באמצעות מודלים של Machine Learning אפיון סוגים שונים של בעיות למידה, בניית מודל, אימון המודל ושימוש בו לביצוע תחזיות. הכרות עם ספריית המודלים Scikit-learn, לימוד יסודות ה"למידה העמוקה" (Machine Learning) –  תחום המתמקד ביכולת של מחשבים לחקות תהליכים שמתרחשים במוח האנושי, כמו זיהוי דיבור, פענוח תמונה או ניתוח טקסט.
  • נושאים מתקדמים הכרות מעמיקה עם מספר נושאים "חמים" כגון מערכות המלצה, ניתוח טקסטים ואנליזת משתמשים ברשת.
  •  עבודה עם Big Data כיצד להתמודד עם מצבים שבהם המידע רב ומבוזר כך שלא ניתן לבצע את כל העיבוד שלו במחשב יחיד. הכרות עם טכנולוגיית MapReduce וביצוע תהליכי למידה על בסיסי נתונים מבוזרים באמצעות Spark.

לעיון בסילבוס המלא >>

תוכנית ההכשרה שלנו הפכה ללהיט בקרב מעסיקים בגלל מספר יתרונות:

  • סינון קפדני – תהליכי הסינון שלנו מאפשרים לנו למצוא את המועמדים האיכותיים ביותר שיעמדו בדרישות תוכנית ההכשרה האינטנסיבית שלנו. 
  • ידע שווה ערך לניסיון של שנתיים ויותר בשטח – את השיעורים מעבירים מנטורים בעלי ניסיון רב בתחום. שיטות הלימוד שלנו מבוססות על עבודת Hands On מרובה והתמודדות עם ניתוח, עיצוב ויישום נכון של פתרונות לבעיות לא מוכרות. הידע הרב והתרגול המעשי מספקים לבוגרים שלנו שווה ערך של שנתיים ניסיון.
  • יציבות ותקופת התנסות נוחה עם העובד – הבוגרים שלנו מועסקים ישירות על ידינו בשנתיים הראשונות לעבודתם ומתחייבים לעבוד בארגון במשך שנתיים רצופות לפחות.
  • גב מקצועי של מומחי החברה – בזמן העסקה של בוגרי התוכנית שלנו,מומחי החברה ממשיכים לתת תמיכה מקצועית וייעוץ בפרויקטים בהם מעורבים הבוגרים שלנו. אנו גם ממשיכים לשדרג את הידע של הבוגרים שלנו בטכנולוגיות חדשות במהלך עבודתם.
  • 100% מהבוגרים שלנו נקלטו לעבודה – במהלך כל הכשרה, אנו מזמינים את לקוחותינו ליום ראיונות מרוכז שבו הם יכולים לראיין מספר רב של בוגרים מאותה הכשרה ולבחור את המתאימים ביותר. הלקוחות שלנו מודעים לאיכות הבוגרים שלנו ולכן כל הבוגרים שלנו סוגרים חוזה כבר במהלך ההכשרה או מיד בסיומה.

לפרטים נוספים ויצירת קשר >>