אלי כהן
שותף ומנכ''ל

לאלי כהן ניסיון עשיר של יותר מ-18 שנים בניהול של מערכות גדולות ומורכבות בתעשיית ה-IT. הניסיון של אלי כולל ניהול מערכי טכנולוגיה גדולים, פיתוח עסקי לחברות טכנולוגיה גדולות וגיבוש אסטרטגיה. לאורך השנים כהן עבד עם ארגונים גלובאליים בהם חברות תקשורת מובילות וספקיות מחשוב ותוכנה גלובאליות. הוא נחשב מומחה מוביל ברמה העולמית בתחום הבילינג, וכמו כן בתחומים טכנולוגיים מגוונים כגון : Cyber Security, מערכות SIEM/SOC, הגנת אינטרנט ועוד.
בשנים האחרונות אלי מוביל את פתרונות השירותים המנוהלים של החברה המשלבים תפיסת הגנה ייחודית (מודל 3 השכבות ) לארגונים בארץ ובעולם.

קודם להקמת ConnectIT אלי שימש במשך כעשר שנים בתפקידי ניהול במערך הטכנולוגי של אורנג' ישראל. בתפקידו האחרון בחברה ניהל צוותי פתוח ותשתיות גדולים, הוביל תהליכים טכנולוגיים מורכבים וגיבש את האסטרטגיה הטכנולוגית והעסקית של היחידה בראשה עמד.
אלי מרצה בכנסים בארץ ובעולם בנושאי IT בכלל, ותחומי אבטחת מידע ו Cyber Security

לאלי תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בניהול ומדיניות אנרגיה מאוניברסיטת חיפה.

דרור גרינברג
מנהל טכנולוגיות ראשי

דרור בעל ניסיון עשיר של למעלה מ-20 שנה בתחומי ה-IT ואבטחת מידע כולל אפיון, תכנון ויישום פתרונות סייבר בארגונים גדולים בארץ ובדגש על ספקי תקשורת שונים וביצוע פרויקטים ביטחונים בארץ ובחו"ל. הקמת מרכז ניטור SOC/SIEM. יעוץ אבטחת מידע כולל תהליכים אירגוניים וגיבוש נהלי פעולה ותגובה לארועי אבטחת מידע.

בוגר מסלול ניהול בכיר למנהלי מערכות מידע של הטכניון, ולימודי תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב באוניברסיטת חיפה.

יאיר לוי
מנהל פרויקטים בכיר

יאיר הינו טכנולוג, בעל ניסיון עשיר בניהול פרויקטים ופיתוח בתחום מערכות המידע. בעל ראייה עסקית רחבה, והתבוננות מערכתית המשלבת בין עולמות ה-IT והעולם העסקי. ניהל פרויקטים במחלקת מערכות המידע של חברת Ceragon, ובאגף פיתוח מערכות מידע בחברת פרטנר.

יאיר הינו בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון, ותואר ראשון במדעי המחשב ומתמטיקה מאוניברסיטת בר אילן.

חגית פלץ
סמנכ"לית תפעול ומשאבי אנוש

לחגית ניסיון רב בניהול בכיר בתחום משאבי אנוש. בתפקידה הנוכחי בחברת Experis, חגית מנהלת את גיוס אנשי המטה, ההדרכה, הרווחה וההעסקה של מאות עובדי החברה, הן עובדי המטה והן העובדים באתרי הלקוחות ברחבי הארץ. בתחום התפעול חגית היא הציר המרכזי בניהול שוטף של תפעול החברה על כל סניפיה, כולל ניהול פרויקטים תפעוליים, הקמת תשתיות,הכנת תקציבים, ניהול רכש וספקים, מכרזים ועוד.