Experis Kickstart – הסבה להייטק

 

תכנית Experis Kickstart

הסבה להייטק בקורסי פיתוח תוכנה במסלול C/C++ & Python  או מסלול פיתוח צד שרת ב-Java

הסבה לתחום האנליטיקה במסלולי BI, Data Analysis ו-Data Science

הסבה לתחום הבדיקות והאוטומציה במסלול QA & Automation

הכשרה להסמכות בתחום הגנת ה-Cyber.

 

רוצים לדעת עוד? מלאו פרטים ונסביר הכל.

 

*

 

*

 

*

 

*

 

*

 

נא לצרף קובץ קורות חיים


 

 טלפון: 03-7641493

מייל: kickstart@experis.co.il

 

 מסלולי התוכנית

פיתוח תוכנה

 >> פיתוח ב-++C/C  מסלול Kickstart CORE

מסלול לבוגרי תואר מצטיינים בתחומי ההנדסה והמדעים המדוייקים המכשיר מתמחים בפיתוח עומק לתחום פיתוח ++C/C עם שפת Python

מסלול זה מתקיים בסניף בתל אביב ובסניף הצפוני שלנו בחיפה.

>> פיתוח צד שרת  מסלול Kickstart Java

מסלול לבוגרי תואר מצטיינים בתחומי ההנדסה והמדעים המדוייקים המכשיר מתמחים בפיתוחצד שרת ב-Java הכולל גם עבודה עם Big Data

מסלולי האנליטיקה

>> מדעני נתונים – מסלול Kickstart Data Science

מסלול להכשרת Data Scientists, התחום החם והמבוקש ביותר ביותר בהייטק כיום. מיועד לבוגרי תואר ראשון במדעי המחשב, מתמטיקה וסטטיסטיקה בעלי רקע בתכנות או בעלי תואר שני בכל התחומים עם רקע בתכנות. המסלול מספק ידע ותרגול מעמיק בנושאים כמו Machine Learning, Deep Learning, וסוגים נוספים של למידת מכונה, זאת בנוסף לתכנות ב-Python, ניהול נתוני Big Data, ועוד

>> מנתחי נתונים – מסלול KIckstart Analyst

Data Analysts הם המפענחים שיודעים לקחת את ערימת הנתונים לחקור ולנתח אותה תוך הפעלת כלי BI שונים כדי לייצר תובנות עסקיות רלוונטיות לחברה שישרתו אותה בקבלת החלטות אסטרטגיות. המסלול כולל עבודה עם Big Data, כלי BI כגון Power BI וכן תכנות ב-Python. מיועד לבוגרי תארים במתמטיקה, סטטיסטיקה, מדעי המחשב, כלכלה, ומדעים מדוייקים בעלי רקע כלשהו בתכנות.

>> מפתחי מערכות BI – מסלול KIckstart BI

מסלול להכשרת מפתחי מערכות BI לאנשים הרוצים לשלב הבנה ורקע עסקי עם פיתוח מערכות בכלי BI. מיועד לבוגרי תואר בתחומי מערכות מידע, תעשיה וניהול, כלכלה, לוגיסטיקה וחשבונאות, המסלול מכשיר בפיתוח מומחיות בשפת SQL, כלי ETL, סביבת Microsoft BI, רכישת ידע מקיף ב-QlikView ובמתודולוגיות עבודה בעולם ה-BI.  

בדיקות ואוטומציה

 >> QA & Automation מסלול Kickstart QA

מסלול להכשרת בודקי תוכנה עם התמחות באוטומציה, המסלול כולל בנוסף לידע ותרגול מעמיק במתודולוגיות וכלי בדיקות כמו Selenium, גם תכנות בשפות Java ו-Python וכן הסמכה בינלאומית ISTQB

סייבר

 >> הגנת סייבר – מסלול Kickstart Cyber

המסלול היחידי בארץ הכולל הכנה לשתי הסמכות יוקרתיות: “מיישם סייבר” של רשות הסייבר הלאומית וכן Certified Ethical Hacker של חברת EC-Council הבינלאומית. הסמכות אלה מאפשרות להשתלב בתחום הגנת הסייבר בארץ ובחו”ל. הקורס בתשלום. 

 

 

קצת על התוכנית 

תכנית Experis Kickstart להסבה למקצועות פיתוח התוכנה קיימת כבר מעל לעשור. הכשרנו מעל ל-1200 אנשי הייטק שהתחילו לעבוד בחברות הייטק, טכנולוגיה, חברות בטחוניות, סטארטאפים ועוד, ואף התקדמו במהירות לתפקידי מפתח. יש לנו את המנטורים הטובים ביותר עם עשרות שנות עשייה בתחום התוכנה והסייבר, יש לנו קשרים ושותפויות עם חברות הייטק וטכנולוגיה ויש לנו ניסיון רב בהכשרה, הכנה ושילוב בוגרינו בתעשיה.

למה ללמוד איתנו?

המסלולים שלנו מעמיקים, מקיפים ומותאמים לידע הנדרש בשוק. ולכן אנו יכולים להתחייב הכשרה איכותית ועבודה בסיומה.

 המסלולים שלנו במודל בוטקאמפ תכנות (Bootcamp) האמריקאי, מהירים ואינטנסיביים, וכוללים ידע מעמיק ותרגול רב מהבסיס ועד טכנולוגיות מתקדמות ומאפשר לאנשים ללא רקע וניסיון להפוך תוך חצי שנה לאנשי תוכנה איכותיים.

אנו משקיעים בטובי המנטורים הטכנולוגיים העובדים עם חברות הגדולות והמובילות במשק ומוכנים להעביר את הידע שצברו ללומדים במסלולים. המנטורים שלנו שמים דגש רב על תרגול Hands On מרובה הכולל פרויקטים מעשיים ומקרי בוחן אמתיים מהשטח והם ילוו אתכם באופן אישי לאורך כל תקופת ההכשרה ויעניקו את הידע הרב שהם צברו מעשרות שנות ניסיון בתעשייה. 

ימי המיונים

אנו עורכים ימי מיונים לכל המסלולים על מנת לבדוק התאמה מקצועית ואישיותית למסלול הנבחר. תנאי הקבלה משתנים ממסלול למסלול, רצוי להגיש מועמדות למסלול המתאים לנתוניך ותחומי העניין שלך.  

 

אבל למה להוסיף מילים?

תנו לבוגרים שלנו לספר לכם למה המודל שלנו מנצח 

 

השתכנעתם?

>> הגשת מועמדות לתוכנית

רוצים לדעת עוד?

  >> שאלות נפוצות

 

ggיגאל אלון 90, תל- אביב
gg 03-7641493
gg 03-5488083