שאלות נפוצות

למה צריך להתחייב לשנתיים עבודה דרככם?

אנחנו חברה עסקית ואנחנו רוצים להרוויח, אך הרווח שלנו מתוכנית Experis Kickstart מתבסס על מודל מנצח שבו כולם מרוויחים יחד איתנו.

זה עובד ככה:

אנו מספקים לך הכשרה אינטנסיבית, מקיפה ומעמיקה על ידי טובי המנטורים הטכנולוגיים בארץ – חינם.

אנחנו גם מוצאים לך תפקיד פיתוח נחשק באחת מחברות ההייטק והטכנולוגיה המובילות במשק,

הלקוחות שלנו, חברות ההייטק, מרוויחות מהכישורים והידע המעמיק שאיתם יצאת מהתוכנית שלנו.

ההשקעה שהשקענו בך שווה לנו כסף אך ורק כאשר מצאת תפקיד כלבבך. החזר ההשקעה והרווח שלנו מתבסס על כך שאנחנו נהיה המעסיקים הישירים שלך בחברה במשך שנתיים, לאחר מכן תקלוט אותך החברה המעסיקה לשורותיה בברכתנו המלאה.

 

יש לי תואר בהנדסת תוכנה, איזה ערך מוסף יש לתוכנית שלכם עבורי?

מסלול KickstartCORE מתוכנן כך שיזניק את הקריירה שלך למשרות בליבת הפיתוח של חברות ההייטק המובילות בתחום RT/Embedded, משרות הפתוחות באופן רגיל רק למפתחים בעלי ניסיון. הוא מגשר על פער הידע הפרקטי בין זה הנלמד באקדמיה לבין זה הנדרש ב”עולם האמיתי”, פער ממנו סובלים גם בוגרי תואר בהנדסת תוכנה.

המסלול שלנו יביא אותך לרמת ידע ומקצועיות המאפיינים ניסיון של שנתיים ויותר, הנרכש בעבודת שטח שמספקת בסיס ידע רחב במתודולוגיות ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר ותאיץ את מסלול הקידום שלך בחברה.

זו אינה אמירה בעלמא, הבוגרים שלנו בחברות השונות מדווחים שוב ושוב על כך שרמת הידע שלהם שווה ואף גבוהה יותר מרמת הידע של חבריהם לצוות, בעלי ותק של מספר שנים.

 

האם אתם מבטיחים כניסה לעבודה בתפקיד פיתוח תוכנה?

לא נוכל להבטיח בוודאות של 100%, רק בהסתברות של 98%.

המציאות בשטח היא שרוב הבוגרים שלנו נקלטים לתפקידי פיתוח במהלך או מיד בסיום תוכנית Experis Kickstart, ולא סתם תפקידי פיתוח, אלא כאלה הדורשים ניסיון של שנתיים ויותר והם מתקדמים מהר לתפקידי ניהול או פיתוח בעלי אחריות רבה.

הסיבה לכך היא עומק הידע והניסיון הנצבר במהלך התכנית תוך כדי עבודת Hands On על מקרים אמיתיים מהשטח. המנטורים שלנו מביאים איתם שנות ניסיון רבות ומקנים ללומדים בתכנית ידע מתודולוגיות וכלים שלא יוכלו ללמוד בשום מקום אחר (בטח לא לבד מהאינטרנט…).

אבל למה שתשמעו את זה מאיתנו? עדיף שתקראו מה הבוגרים שלנו אומרים.

 

מה קורה אם סיימתי את התוכנית בהצלחה ולא מצאתם לי עבודה?

זה כמעט לא קורה.
אנחנו מרוויחים רק שמצאת את התפקיד שהכי מתאים לך, לא לפני כן, ולכן ההצלחה שלך היא גם ההצלחה שלנו.

אנו פועלים באופן הדוק מול רוב חברות ההייטק והטכנולוגיה במשק, ביניהן – נציגי הפיתוח של מערכות צבאיות וביטחוניות, חברות לפיתוח מכשור רפואי, תעשיית המוליכים למחצה, מפתחי פרויקטים ייחודיים בעולם התקשורת והסלולרי, חברות מחקר ופיתוח של מיכון תעשייתי פורץ דרך ועוד רבות אחרות.

במהלך הלימודים בתוכנית Experis Kickstart אנו מזמינים מנהלי צוותים ומנהלי פיתוח מקרב לקוחותינו לראיין את הלומדים במסלולים השונים. ניתן לעבור מספר ראיונות כדי למצוא את ההתאמה האופטימלית למשרת החלומות שלך. רוב תלמידים, כ-98%, סוגרים חוזה כבר במהלך ההכשרה או מיד לאחריה.

אם לא מצאנו לך תפקיד מתאים במהלך התוכנית, עומדים לרשותנו ארבעה עשר שבועות במהלכם נחפש לך תפקיד המתאים לרצונך והגדרותיך.

אם עברה תקופה זו ולא מצאנו לך תפקיד פיתוח מתאים, אנו משחררים אותך מכל התחייבות כלפינו, להמשיך בחיפושים כראות עיניך.

האם אפשר להתחרט ולעזוב באמצע התוכנית?

זה כמעט ולא קורה.
זו אחת הסיבות לכך שאנו בודקים היטב כל מועמד ומציגים בפניו את כל היתרונות והאתגרים שיש בתכנית. הכל צריך להיות ידוע מראש כדי שמועמדים יוכלו להגיע להחלטה מושכלת.

אנחנו עובדים במודל שבו כולם מרוויחים. תוכנית Experis Kickstart יכולה לעבוד אך ורק כולם באמת מרוצים ומקבלים ממנה ערך, לכן אם החלטת לעזוב, אין בכוונתנו להכריח אותך להמשיך בה.

קורה שמועמדים בוחרים במסלול קשה מידי, או שהם מגלים פתאום שהתחום כולו אינו מתאים להם. בדיוק מסיבה זו, אנו מאפשרים למועמדים לפרוש בשבועיים או שלושת השבועות הראשונים (תלוי מסלול) של התכנית, מכל סיבה שהיא, וללא שום התחייבות כלפינו. ובהחזר כספי מלא אם מדובר במסלולי התשלום (למעט 500 ש”ח דמי הרשמה).

המציאות מדברת בעד עצמה, הבוגרים שלנו נקלטים לחברות מצוינות, לתפקידים מלאי עניין, הם נהנים מהתמיכה והליווי שלנו, חלקם רוצים אפילו להשאר איתנו מעבר לשנתיים להן הם מחויבים. רובם המוחלט שמחים על ההחלטה לשנות כיוון בחיים ולעשות את זה עם התמיכה שלנו.

>> קראו מה אומרים הבוגרים שלנו

קשה להתקיים בזמן הלמידה בתוכנית ללא שכר

נכון. תוכנית Experis Kickstart ארוכה, תובענית וללא שכר. היא איננה מתאימה לכל אחד.

מה שעוד נכון הוא, שזוהי ההשקעה שלך בעתיד שלך. זוהי ההזמנות לבנות מקפצה להמשך הקריירה.

כדי להשיג תפקיד נחשק בחברה מובילה, אתגר מקצועי, יציבות תעסוקתית לאורך שנים, עליך להתחייב לתוכנית למשך תקופה לא קצרה.

בראיה ארוכת טווח של קריירה מוצלחת, פרק זמן של מספר חודשים הוא מזערי. הוא שווה ערך לזמן של חיפוש עבודה סטנדרטי שבו ממילא לא משתכרים, ההזדמנות שאנו נותנים לך, היא לשידרוג מקצועי וכניסה לתפקיד ראשון עם ידע וניסיון השווה למספר שנות ניסיון מקצועי.

למה אי אפשר ללמוד את כל זה לבד?

אפשר ללמוד מהאינטרנט ולתרגל לבד. יש בהחלט אנשים שמסוגלים לעשות את זה.
אך רמת הידע שרוכשים בצורה כזאת היא בסיסית ברוב המקרים, וחברות ההייטק יודעות את זה.

אצלנו הידע מועבר על ידי מנטורים בעלי ניסיון רב בחברות הייטק וטכנולוגיה גדולות, סטארטאפים, חברות בטחוניות ועוד.
המנטורים שלנו מכירים לעומק מתודולוגיות פיתוח, כלים, טיפים וטריקים שלא ניתן ללמוד בשום מקום אחר. זה “הזהב האמיתי” והערך המוסף שהתכנית שלנו מספקת לכם.

אנו שמים דגש רב על למידה ממרצים מנוסים, ויחד איתה על תרגול רב המקבע את הידע הזה ומאפשר לכם להתנסות הלכה למעשה בפיתוח קוד, פשוט בתחילה, ומורכב יותר ככל שהמסלול מתקדם. לאורך כל המסלול תצטרכו להגיש פרויקטים בכל נושא נלמד, המקבלים ציון גם על המקוריות, והחדשנות שיש בהם.
המנטורים שלנו ילוו אתכם באופן אישי במהלך התרגולים, יעזרו לכם לחשוב ולמצוא פתרונות מחוץ לקופסא וידחפו אתכם קדימה להישגים שיביאו להתמקצעות ברמה גבוהה. 

>> קראו על המנטורים שלנו

אצלנו לא תמצאו מרצים שלא עבדו בתפקיד פיתוח אמיתי יום בחייהם.
אנחנו לא נבקש מכם ללמוד לבד מהאינטרנט ואז נביא מרצה שרק סיים את הקורס בעצמו כדי לספר לכם מה שאתם כבר יודעים.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה. תוכלו לשלוח אלינו פניה באמצעות טופס.

ggיגאל אלון 90, תל- אביב
gg 03-7641493
gg 03-5488083