אולג קישטוב

sx

אולג קישטוב

25.01.17

אני בן 30 ובא מתחום הנדסת חשמל ואלקטרוניקה.

אל הקורס הגעתי לאחר סיום התואר ולאחר עבודה בתחום כמהנדס אינטגרציה במשך כ6 שנים.

רציתי מאוד לעשות הסבה מתחום האלקטרוניקה לתחום התכנות משום שזה קסם לי יותר והעבודה היום יומית נשמעה לי הרבה יותר מעניינת.

את הקורס התחלתי כאשר היה ברשותי מעט רקע של תכנות ולכן הייתי בטוח שאצליח ויהיה לי יותר קל, אך גיליתי במהרה שהרקע הזה נגמר בערך בשבועיים הראשונים של הקורס והעבודה הקשה רק מתחילה.

הלימוד עצמו מתחיל מהבסיס של הבסיס וממנו מתחילים רק לעלות ברמה.

ישנם הרצאות פרונטליות וזמנים של תרגול ושיעורי בית, כידוע, קוד לומדים בידיים והאמרה הזו חזקה מתמיד בקורס הזה! כמות הקוד שנכתב בקורס הוא עצום: בשיעורים, בשיעורי בית או בפרויקטים שמבוצעים תוך כדי הקורס.

אני חושב ששילוב של המנטורים המצוינים שמעבירים את החומר בצורה ברורה והתרגול הרב שמבוצע בקורס הוא באמת שילוב מנצח ומקנה לנו תחושת מסוגלות אדירה וסיפוק.

בנוסף, הפרויקטים (האישיים או הקבוצתיים) שמבוצעים תוך כדי הקורס מדמים טוב מאוד מקום עבודה אמיתי ועבודה בקבוצה של מפתחים (עם כל הבעיות שהדבר יוצר: אי תאימות בהבנה או בקוד גורם לדברים לא לעבוד).

שלא תבינו לרגע שזה היה קל, הקורס קשה ואינטנסיבי ויש להשקיע המון על מנת לעמוד בו ולהצליח: שיעורי בית כל יום, לימודים אינטנסיביים, מבחנים ועבודה עד שעות מאוחרות זה רק חלק מהקושי בקורס.

 

לאחר סיומו אני מרגיש שלמדתי מהקורס המון ואני יכול להפוך למתכנת ברמה מעולה כזה שיתרום המון למקום עבודה.

הודות לאקספריס ולמנטורים המעולים שהכינו אותנו לראיונות עבודה, עם תרגילים מצוינים וסימולציות של ראיונות, הצלחתי להתקבל לחברה מצוינת ומדהימה: HP Indigo בפארק המדע רחובות.

אם גם אתם חושבים על הסבה אפשרית לפיתוח תוכנה אני ממליץ מניסיון אישי להצטרף לתכנית Experis KickstartCORE.

ggיגאל אלון 90, תל- אביב
gg 03-7641493
gg 03-5488083