אלונה סולנצבה

אלונה סולנצבה

אלונה סולנצבה

19.07.17

אני אלונה בת 25 מנתניה, עולה חדשה, בוגרת תואר ראשון בכלכלה בינ”ל מאוניברסיטת אוקראינה. כשמצאתי את העבודה הראשונה שלי בישראל כמנהלת חשבונות, המנהלת שלי שהייתה מתכנתת, שמה לב שאני מאוד רציונלית ועם חשיבה לוגית, היא זו שהמליצה לי לשנות קריירה וללמוד תכנות.

חיפשתי לימודים בתחום וכבר חשבתי להירשם לאוניברסיטה, אבל אמא של חבר שלי שהיא גם מתכנתת סיפרה לי על מסלול ההסבה של אקספריס והחלטתי לנסות. התקשרתי לצוות הגיוס של התוכנית לתאם לעצמי יום מיונים, הגעתי והתקבלתי לתוכנית. ההתחלה הייתה לי ממש קשה כי יש לי אפס רקע בתכנות אפילו לא מהתיכון, הייתי מאוד סקפטית ביכולת שלי להצליח בקורס אבל לא נתתי לעצמי להרים ידיים ונלחמתי כדי להישאר בקורס.

הייתי הראשונה להגיע והאחרונה ללכת. רק לאחר 3 חודשים הרגשתי שאני סוגרת את הפער והחומר מתחיל לשבת לי ביותר קלות ואפילו הייתי אומרת שהתחלתי להנות מהלימודים. אני חייבת לציין שקיבלתי תמיכה ועזרה לימודית פרטנית מהמנטורים שלא נתנו לי ליפול והאמינו בי לכל אורך הדרך. אני חושבת שהמסלול הזה מתאים לאנשים שמוכנים להשקיע ולעבוד קשה ולבלות המון שעות מול המחשב, וגם לאנשים שהם בעלי חשיבה לוגית וסגורים על עצמם שהם באמת רוצים לעסוק בפיתוח תוכנה.

 

ggיגאל אלון 90, תל- אביב
gg 03-7641493
gg 03-5488083