אלכס ברקמן

Alex-Brackman1-1024x823

אלכס ברקמן

01.02.15

בסיום התואר הראשון בהנדסה מאוניברסיטת בן גוריון, לכאורה הייתי מוכן להתחיל לעבוד, אבל להפתעתי העבודה לא זרמה אלי. מצאתי את עצמי מתחרה עם חבר’ה שהיה להם כבר נסיון בשוק. 

ככל שהזמן עבר והראיונות נגמרו בלא כלום, הבנתי שתוכנית Experis Kickstart היא אופציה אפשרית, ריאלית ובטוחה.

התוכנית קשה ודורשת התמסרות טוטאלית. עם זאת היא מעניינת ושואפת להכניס את הסטודנטים פנימה, לתוך עולם פיתוח התוכנה. המסגרת מאוד שונה מכל מה שחוויתי לפני כן, וזאת לדעתי בגלל ההתכווננות למטרה מאוד ברורה – להתחיל להבין, לדבר ולכתוב את השפה המקצועית. מספר שעות השינה מתקצר, לומדים חומר בצורה מאוד אינטנסיבית וכמעט מיד מיישמים אותו. ויותר מזה, ממשיכים את העבודה על התרגילים המעשיים בבית.

לומדים ומיישמים בצורה בלתי פוסקת בתוכנית. התהליך מסמלץ סביבת עבודה אמיתית של התעשייה ומכין להתמודדויות עם אתגרים עכשוויים וכאלו שעתידים לבוא. התוכנית מקנה כלים, תובנות ויסודות שצריך כל מפתח, דברים שלא ניתנים במסגרות הוראה רגילות. כלים שאיתם אתה יכול להמשיך בהתפתחות מקצועית עצמאית. התוכנית עוזרת לארגן את החומר בצורה מסודרת בתוך הראש. כל הנושאים מתחברים ביניהם ונותנים ראייה כוללת ומקצועית על התחום. הידע שניתן הינו רחב מספיק ומאפשר להמשיך בתחומי פיתוח מגוונים.

אחד הדברים המאוד בולטים הינו הקשר שיש ל-Experis Software עם מעסיקים רבים ומגוונים הנמצאים בצמרת של שוק ההייטק. זה מאפשר קליטה מהירה למקומות עבודה בין הטובים בתחום.

הקשרים הלה אפשרו לי להיכנס ישירות למשרה מצוינת בחברת קוואלקום מיד לאחר סיום התוכנית. היום, אני לקראת סיום השנתיים הראשונות לעבודה, מאוד מרוצה ונמצא בתהליכים מתקדמים לקראת המשך עבודתי בחברה.

ggיגאל אלון 90, תל- אביב
gg 03-7641493
gg 03-5488083