יונתן גנפול

יונותן

יונתן גנפול

04.09.16

אני בוגר תואר ראשון בהנדסה מכנית. התואר היה מאוד מעניין אבל כשהתחלתי לחפש עבודה ראיתי כי המשרות המוצעות פחות מעניינות ומדברות אלי ולמה שאני אוהב: מתמטיקה, לוגיקה וחשיבה מאתגרת.

במקרה שמעתי מידידה על המסלול Experis Kickstart. התחלתי לברר יותר לעומק במה מדובר – נכנסתי לאתר של Experis, קראתי על המסלול ומאוד התרשמתי מהמודל הייחודי שתוך חצי שנה מכשיר אותך למקצוע חדש ומבוקש. החלטתי להגיש מועמדות וכעבור זמן קצר, לאחר שעברתי בהצלחה את יום המיונים, התקבלתי למסלול.

אמרתי לעצמי שאני הולך על זה עד הסוף. ידעתי שההכשרה תהיה ברמה מאוד גבוהה – ואכן כך היה. ההכשרה הייתה מעניינת ומעשירה מאוד ומיד לאחר תחילתה הבנתי שזה בדיוק מה שאני מחפש. עם זאת לא פעם במהלך ההכשרה נאלצתי להתעלות על עצמי ולעמוד בהצלחה בקצב מהיר ולהשקיע את כל כולי טוטלית. אמנם זה היה קשה אך ידעתי שבסוף זה ישתלם לי בגדול.
זמן קצר לאחר שסיימתי את ההכשרה התקבלתי לתפקיד מאתגר של מפתח תוכנה בחברת Imagine. המסלול העניק לי המון ידע וכלים אשר ישמשו אותי בתפקיד החדש. אני יכול לסכם את תקופת הלימודים כחוויה יפה ומאתגרת, נהניתי לבוא כל יום ללימודים וללא ספק זו הייתה אחת ההחלטות היותר טובות שעשיתי.

ggיגאל אלון 90, תל- אביב
gg 03-7641493
gg 03-5488083