מורן גדסי

תמונה2

מורן גדסי

29.01.17

אני בוגרת הנדסת חשמל ואלקטרוניקה. במהלך התואר הבנתי כי הרבה יותר מעניין אותי לעסוק בצד של פיתוח התוכנה והחלטתי לעשות הסבה לתחום זה ולשם כך עשיתי קורס של .net

בעקבות ראיונות שעברתי הבנתי כי חסר לי ידע הנרכש במהלך תואר בתחום התוכנה ולא נרכש בזמן הקצר של לימודי תעודה. כאשר ראיתי את האתר של אקספריס ואת הקורס שהם מציעים כשבסופו הם גם דואגים לעבודה לשנתיים, לא התלבטתי וישר שלחתי בקשה.

כאשר חזרו אלי בטלפון הבנתי כי הקורס הזה הולך להיות מאד אינטנסיבי ולא יתאפשר לעבוד בכלל במהלכו. הייתה לי התלבטות לגבי זה ואם לעשות את זה באותו הרגע או לחכות ולהתארגן יותר טוב לתקופה של חצי שנה בלי משכורת, אבל בסוף החלטתי שאני הולכת על זה ולא מחכה ומתמודדת עם הקשיים.

אני שמחה שלא חיכיתי, זכיתי לרכוש ידע ויכולות ממרצים מדהימים המגיעים מהתעשייה עם ידע תכלס של מה שקורה באמת ולא בתיאוריה. קיבלתי את הכלים למצוא את הידע הדרוש לי, את היכולת להסתכל מחוץ לקופסה ולמצוא פתרונות יצירתיים בקלות ובמהירות.

בתחילת הקורס אמרו לנו שאחרי חודש נסתכל על קוד שרשמנו בתחילת הקורס ולא נבין מי כתב את הקוד הזה. זה נשמע מופרך אבל זה קרה אחרי שבוע. קצב ההתפתחות וההתקדמות הוא מדהים וזה קורה לכל אחד שמשקיע ונותן את המקסימום מההתחלה ועד הסוף. הרגשתי את זה על עצמי וראיתי את זה על החברים מהקבוצה שלי.

התקבלתי לחברת ,Q Core Medical בראיון, שלפני חצי השנה הזאת לא הייתי עוברת אותו, ונמצאת עכשיו בחברה מדהימה עם אנשים מדהימים ועוסקת במה שאני אוהבת ורוצה.

ggיגאל אלון 90, תל- אביב
gg 03-7641493
gg 03-5488083