מריאנה שוורצמן

mariana

מריאנה שוורצמן

01.02.15

אני בוגרת תואר ראשון במתמטיקה מהאונ’ העברית בירושלים ותואר שני בהוראת מתמטיקה ממכון ויצמן. תמיד שאפתי ללמוד פיתוח תוכנה באופן יסודי ובייחוד בתחומים המאתגרים של פיתוח C ו- ++C. רציתי לעסוק בפיתוח ולאתגר את יכולת המחשבה שלי. לכן הצטרפתי לתוכנית Experis Kickstart.

לפני תחילת התוכנית ובמהלך התקופה הראשונה שלה, חששתי שלא אצליח לעמוד בלחץ ובאינטנסיביות של התוכנית על שיעורי הבית הרבים שכרוכים בה. פחדתי גם כי אם לא אבין משהו לא יהיה אף אחד שיוכל לעזור לי. החששות שלי היו לשווא. המרצים לימדו כך שנבין ונדע מה צריך לעשות. גם החברים לכיתה תרמו עם שאלות ענייניות ועזרה הדדית. כתוצאה מכך הודגשו הדברים החשובים שיש לשים עליהם לב. כל המרצים בקורס היו מצוינים. לכולם היה אכפת שנצליח והם שמחו לחלוק איתנו את ניסיונם העצום. תמיד היה מי שיענה על שאלות, בקשות ופתרון בעיות בנושאי ההוראה, ונתנאל בן גיגי, מנהל הגיוס, עזר בכל הבקשות האחרות.

עכשיו, כשאני אחרי זה, אני חושבת שאפשר לומר בפה מלא שלמדתי לפתח תוכנה. אני מבינה איך הדברים עובדים מבפנים, יודעת להתמודד עם בעיות שנוצרות בזמן התכנות ועוד. ותעיד על כך העובדה כי עברתי בהצלחה ראיון עבודה לחברת אלביט והתקבלתי.

למדו איתי אנשים איכותיים, אני יכולה לומר על כל אחד מהאנשים שהיו איתי בקבוצה שהייתי רוצה שיהיה בצוות שלי. כששואלים אותי היום איך היה בתוכנית, אני עונה “כיף”. זה מוסד לימודי ראשון מסוגו שבאמת מכשיר אנשים לעבודה בשטח.

תודה רבה לכם שהגשמתם את החלום שלי.

עכשיו רק נשאר לי להוכיח שלא רק לימדתם אותי טוב, אלא שגם אני למדתי טוב.

ggיגאל אלון 90, תל- אביב
gg 03-7641493
gg 03-5488083