צבי סבו

zeve

צבי סבו

01.02.15

אני בוגר תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון/ בשנה השלישית לתואר התחלתי לעבוד במשרה המתאימה למהנדס תעשייה וניהול, בחברה נחשבת ובתפקיד טוב, אבל ידעתי שאפיק ההתפתחות בתחום לא מתאים לי. מנגד’ גם לעמוד במקום ולחכות שדברים יסתדרו מעצמם לא הייתה אופציה.

ל- Experis Software הגעתי כי חיפשתי להיכנס לתחום פיתוח התוכנה שתמיד קרץ לי, תחום יצרני וחדשני ובפועל גם מרוויחים בו יותר כשכירים מאשר במקצועות אחרים. ההחלטה היתה לא קלה כי התוכנית מאוד אינטנסיבית, אבל עשיתי חושבים והבנתי שמדובר בהשקעה לטווח ארוך, בנוסף, קיבלתי מלגה מ-Experis Software כך שהצלחתי להסתדר.

הבנתי בנוסף, שהאינטרס הכי גדול של  Experis Software  הוא שבוגריה ימצאו עבודה. רוב הבוגרים במחזור שלי מצאו עבודה לפני שהם בעצם היו בוגרים, צוות ההנהלה עזר מאוד בהכנה לראיונות ובכיוון מועמדים.

התוכנית היתה מאוד אינטנסיבית ומעניינת וקיבלתי ידע נרחב, מעמיק ויישומי. היא היה מורכבת מהרבה ידע תיאורטי והמון פרקטיקה ונושאים מעניינים מעולם התוכנה בכלל. כל הזמן התקדמנו והתחלנו נושאים חדשים, היו הרבה מאד עבודות כיתה והמון עבודות בית, לי זה הרגיש שווה ערך לשנתיים אקדמאיות. היה קשה וקצת תחרותי, אבל אי אפשר להפוך למפתח תוכנה בתוך חצי שנה ללא מאמץ!

כיום אני מפתח תוכנה בצוות R&D  בחברת Frontline PCB. אני עובד בחברה טובה עם תנאים מעולים כיאה לעולם ההייטק ואני כבר שוחה כמו דג במים. אני מאד שמח על ההחלטה שלקחתי ובעיקר שמח שלקחתי אותה בזמן ולא התמהמהתי.

 

ggיגאל אלון 90, תל- אביב
gg 03-7641493
gg 03-5488083