רן אטיאס

Untitled

רן אטיאס

13.06.17

אני בן 28, באר שבעי. למדתי הנדסה כימית באוניברסיטת בן גוריון. מאוד אהבתי את הלימודים אבל הבנתי שהעבודה במקצוע הזה היא משעממת. במהלך התואר למדנו לעבוד על matlab וממש התחברתי .

כבר בסוף השנה השנייה החלטתי ללכת על פיתוח תוכנה. החלטתי לבוא לאקספריס, לאחר שחיפשתי מסלול הסבה באינטרנט התלבטתי בין המתחרים לג’ון ברייס, אבל המודל של אקספריס התאים לי.

הוא הציע לי מודל של WIN-WIN  החברה משקיעה בי ומלמדת אותי ללא עלות ואני רוכש ידע ומוצא בסוף דרכה עבודה. הבנתי שאם עברתי את יום המיונים ונבחרתי למסלול

אז החברה תעשה הכל כדי שאני אצליח. הקורס מאוד מושקע, התכנים מאוד חדשניים והתחושה שאתה מקבל את כל הכלים על מנת להצליח. החברה לא השקיעה רק לימודית אלא גם נתנה לי מלגה, מה שנתן לי את התחושה שהחברה מאמינה בי וביכולת שלי

למצוא עבודה בהייטק. הלימודים היו מאוד אינטנסיביים וצריך להיערך לזה מראש רק מי שמאוד רוצה פיתוח תוכנה זה יתאים לו. מהיום הראשון של יום המיונים עם מירי אתה קולט את הרמה.

המקצועית של המסלול וגם אח”כ צוות המרצים היה צוות מקצועי . יש לציין שהייתי מאוד סקפטי ואני שמח שטעיתי אני יכול להגיד שחברים שלי שהלכו למסלולים של תוכנה ומדעי המחשב בהלם מרמת הידע שלי לאחר חצי שנה של הכשרה בלבד.

ggיגאל אלון 90, תל- אביב
gg 03-7641493
gg 03-5488083