נועם אוחנה

ע

נועם אוחנה

25.05.17

סיימתי תואר ראשון במדעי התזונה האוניברסיטה העברית ותואר שני במדעי החיים במכון וייצמן למדע. הרגשתי שיכולות שחשובות לי לא באו לידי ביטוי בתפקיד שלי כתזונאי.

במהלך הלימודים הייתה לי התנסות מסוימת בתכנות, בתואר השני ומאוד נהניתי, אז החלטתי לחשוב על זה ככיוון חדש לקריירה ולבדוק אופציות וכך בעצם הגעתי לאקספריס.

כאשר בקרתי לראשונה באתר של אקספריס הייתי מאוד סקפטי לגבי התכנית, כי איך זה הגיוני שתוך חצי שנה מגיעים לרמה כזו גבוהה? ועוד יותר מבוגר אוניברסיטה? 

אבל אחרי שדיברתי עם כמה בוגרים הבנתי בערך מה קורה והשתכנעתי שזה יכול לעבוד. הבנתי שאם אני הולך על זה אז זה חייב להיות בכל הכוח וכך עשיתי.

אכן הקורס היה מאוד מלמד וברמה גבוהה אבל גם אינטנסיבי מאוד והצריך ממני המון השקעה ולמידה. מבחינת מרצים וצוות הם ללא ספק מקצוענים. לא הייתה שאלה שלא הייתה עליה תשובה והם תמיד היו שם בשבילי עד לרגע שהתקבלתי למשרה וגם ממשיכים ללוות אותי גם היום.

היום אני עובד בחברת הייטק בתור מפתח תוכנה מנוסה, כאשר הרקע שלי מהתואר מהווה יתרון נוסף בתחום בו עוסקת החברה. הייתי ממליץ לכל מי שבטוח שתוכנה זה הכיוון ושמוכן להשקיע את כל כולו לנסות ולהגיש מועמדות לתכנית ולעבור לתחום.

הקורס לא מאפשר לעשות אותו בחצי כוח, וצריך להיערך הן משפחתית, הן כלכלית והכי חשוב: מנטלית!

ggיגאל אלון 90, תל- אביב
gg 03-7641493
gg 03-5488083