סיפורי לקוחות

סמנכ"לית R&D בחברת Arineta ממליצה על בוגרי תוכנית Experis Academy

התכנית המובילה בשוק להכשרת אקדמאים למקצועות ההייטק. התכנית פועלת מעל לעשור והכשירה אלפי מפתחי תוכנה מצטיינים עבור סטארטאפים, חברות הייטק וחברות טכנולוגיה מובילות. בתוכנית מספר מסלולים: פיתוח תוכנה בתחומי Full Stack ,C/C++ RT/Embedded. פיתוח בתחומי האנליטיקה, BI ו-Data Science וכן הכשרת אנשי סייבר עם הסמכות ישראליות ובינלאומיות.

קרא עוד

מנכ"ל הלמן-אלדובי גמל ופנסיה ממליץ על Experis Cyber

חברת הגמל והפנסיה של בית ההשקעות הלמן-אלדובי חתמה על הסכם עם חברת אבטחת המידע אקספריס סייבר (Experis Cyber), במסגרתו היא תקים ותנהל בעבורם מעטפת שירותי זיהוי, ניטור והגנה מפני איומי סייבר. שווי שיתוף הפעולה נאמד במאות אלפי שקלים בשנה. כחלק משיתוף הפעולה, יוטמע מודל security as a service של אקספריס סייבר, המאפשר למקבל השירות ליהנות ממערך סייבר המופעל ממרכז iSOC, המאויש 24/7 על ידי מומחי סייבר.

קרא עוד

Experis Cyber מטמיעה שירותי הגנת סייבר בחברת Orian

Orian היא אחת מחברות הלוגיסטיקה הגדולות בישראל, היא מספקת שירותי לוגיסטיקה בכל העולם ויש לה שותפות אסטרטגית עם DB SCHENKERS.

Experis Cyber בנתה ל-Orian פתרון המבוסס על פלטפורמת QRadar של IBM במודל של שירות מנוהל מתוך מרכז הבקרה המתקדם iSOC המאוייש במומחי הגנת סייבר לניטור, ניתוח ותגובה לכל איום סייבר.

קרא עוד
בין לקוחותינו

נשמח לשמוע מכם, מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה

    צרו קשר