Experis Academy - Advanced Java

Experis Academy Advanced Java

מסלול ייחודי ללא עלות המלמד לעומק את אחת השפות הפופולריות בעולם הגשת מועמדות

מסלולי ההכשרה

מסלול פיתוח תוכנה Advanced Java

להיות מתכנת בחזית הטכנולוגיה

שפת התכנות Java נכנסה לחיינו באופן רשמי בשנת 1995, מאז ועד היום, היא השתדרגה, השתכללה והפכה לכלי המרכזי שבעזרתו מפתחים בכל רחבי האינטרנט.

להיות מפתח Java זה אומר להיות בקיא בכלים העדכניים ביותר ולהיות עם יכולת להשתלב בכמעט כל חברות ההייטק.

בוגרי המסלול ישתלבו בסופו בחברת הענק הישראלית SolarEdge

 

 

SolarEdge, המובילה את תעשיית האנרגיה הירוקה, עוסקת בפיתוח וייצור מערכות למיצוי ההספק של מתקני אנרגיה סולארית פוטו-וולטאים, ובמערכות לניטור ובקרת ביצועים.

החברה, שהוקמה בשנת 2006 ומוערכת בשווי של 18 מיליארד דולר, משתמשת בטכנולוגיות ובכלים המתקדמים ביותר בעולם ההייטק ומבטיחה אפשרויות קידום רבות אחרי ההצטרפות.

אודות המסלול

מסלול Advanced Java הוא מסלול Bootcamp הראשון מסוגו בתעשייה המכשיר מועמדים לעולמות פיתוח התוכנה של Java Backend ללא עלות.

המסלול כולל ידע ותרגול מעשי רב ומכין את הלומדים בו לתפקידי פיתוח תוכנה בשפת Java בכלים ובטכנולוגיות החדשים ביותר המקובלים בתעשיית ההייטק.

תכני המסלול מותאמים לדרישות עדכניות של התעשייה, וכוללים בסיס ועקרונות עבודה ב-Object Oriented Programming, עקרונות ומתודולוגיות פיתוח ב-Java, עבודה עם מסדי נתונים, עקרונות Design ותכנון מערכת, עבודה עם Spring Framework, Hibernate, Maven, Testing, Web & Micro services, Dockers ומחשוב ענן וכן JVM internals.

למה לעשות אצלנו הסבה להייטק?

המסלולים שלנו במודל Bootcamp – הכשרה מהירה ומעמיקה המאפשרת לאנשים ללא ניסיון להכנס לתחום ההייטק בתפקידי פיתוח משמעותיים תוך זמן קצר.
הכשרנו יותר מ-1,500 מפתחי תוכנה שהתחילו לעבוד בחברות הייטק וטכנולוגיה, חברות בטחוניות,ממשלתיות, בנקים ועוד, ואף התקדמו במהירות לתפקידי מפתח.

אבל בעיקר, כי בתוכנית Experis Academy לא רק מבטיחים עבודה. מקיימים.

95% מבוגרי המסלולים שלנו מתחילים לעבוד בסיום המסלול בחברות ותפקידים שהיו פעם חלום רחוק עבורם.

התוכנית נבחרה למיזם סיירות התכנות של רשות החדשנות להכשרת דור העתיד של מפתחי התוכנה.

אצלנו לא תשלמו על ההכשרה, במקום זאת, כשתסיימו את המסלול יחכה לכם תפקיד פיתוח בחברת הייטק שבו תעבדו בשנתיים הראשונות דרכנו ולאחר מכן תקלטו לחברה המעסיקה.

 

זו לא תוכנית קלה, וזה אנדרסטייטמנט.

האינטרס שלנו הוא אחד – שבוגרי התוכנית יקלטו לתפקידים משמעותיים בחברות הייטק. כדי להבטיח שזה יקרה, אנחנו בוחרים רק את המצטיינים, ודורשים מהם לעמוד בקצב לימוד מוגבר, ובהישגים מצוינים.

איך זה עובד: עם השלמת התכנית, הבוגרים הופכים להיות מועסקים דרכנו בחברת SolarEdge, בשכר חודשי גבוה ועם כל התנאים הנלווים. בפועל, הבוגרים עובדים בתפקידי פיתוח בחברות ההייטק, ולאחר שנתיים נקלטים כעובדים מן המניין.

אתם מרוויחים, אנחנו מרוויחים, כולם מרוויחים.

אתם מרוויחים כרטיס כניסה במסלול מקוצר לקריירה ב-SolarEdge והם מרוויחים אנשי פיתוח איכותיים בדיוק לפי הדרישות ותחומי העניין שלהם.

לקריאת הסילבוס המלא >>

 

מה עושים בתכנית?

במסלול תלמדו מטובי המרצים הטכנולוגיים שעובדים עם חברות הגדולות והמובילות במשק. המרצים שלנו שמים דגש רב על תרגול Hands On מרובה הכולל פרויקטים מעשיים ומקרי בוחן אמתיים מהשטח והם ילוו אתכם באופן אישי לאורך כל תקופת ההכשרה ויעניקו את הידע הרב שהם צברו מעשרות שנות ניסיון.

תכני המסלול מותאמים לדרישות עדכניות של התעשייה, וכוללים בסיס ועקרונות עבודה ב-Object Oriented Programming, עקרונות ומתודולוגיות פיתוח ב-Java, עבודה עם מסדי נתונים, עקרונות Design ותכנון מערכת, עבודה עם Spring Framework, Hibernate, Maven, Testing, Web & Micro services, Dockers ומחשוב ענן וכן JVM internals.

אנו קשובים מאוד לצרכי הלקוחות שלנו ותעשיית ההייטק. לכן התוכנית משתנה מעת לעת על מנת לכלול נושאים חמים שזיהינו שיש להם ביקוש אצל לקוחותינו ובשוק בכלל.

מה לא עושים בתכנית?

לא נשלח אתכם ללמוד לבד מהאינטרנט וניתן אחר כך למרצה שרק סיים ללמוד בעצמו, ללמד אתכם מה שאתם כבר יודעים.

אתם תלמדו ממנטורים מובילים בתחום, העובדים עם חברות הגדולות והמובילות במשק. המנטורים שלנו ילוו אתכם באופן אישי לאורך כל תקופת ההכשרה ויעניקו את הידע הרב שהם צברו מעשרות שנות ניסיון. הטיפים וההכוונה הצמודה שהם יעבירו לכם הם “הזהב האמיתי” שתקבלו מאיתנו.

מה אתם צריכים כדי להתקבל לתכנית?

בוגרי תואר מצטיינים במסלולי מדעי המחשב/הנדסת תוכנה.

תנאי סף

ציון פסיכומטרי: 650 ומעלה

ממוצע תואר: 80 ומעלה

המתאימים יזומנו ליום מיונים.

הגשת מועמדות

המלצות הבוגרים שלנו