פיתוח מערכות BI

לשלב הבנה עסקית עם קריירה בהייטק הגשת מועמדות

מסלולי ההכשרה

מסלול פיתוח מערכות BI

שילוב קריירה עסקית עם תפקיד בהייטק, מתחיל כאן.

פיתוח מערכות BI הוא אחד התחומים הצומחים ביותר בהייטק. מערכות BI מאפשרות לארגון להבין את הנתונים העסקיים, ולקבל תובנות לגבי החסמים העסקיים וכיצד ניתן לשפר את השורה התחתונה.

במסלול BI של Experis Academy תקבלו את הידע, הכלים והניסיון שיהפכו אתכם למומחי BI המיומנים בכלים ובטכנולוגיות החדשות ביותר ביניהם Power BI של מיקרוסופט, כלי Qlik ואחרים וכן תכנות בשפת Python הפופולרית.

משך המסלול: 3 חודשים באמצעות למידה מקוונת, מפגשים ספורים יתקיימו במשרדי החברה באופן פרונטלי

למה לעשות אצלנו הסבה להייטק?

המסלולים שלנו מתקיימים במודל Bootcamp – הכשרה מהירה ומעמיקה המאפשרת לאנשים ללא ניסיון להכנס לתחום ההייטק בתפקידי פיתוח משמעותיים תוך זמן קצר.
הכשרנו יותר מ-2,000 מפתחי תוכנה שהתחילו לעבוד בחברות הייטק וטכנולוגיה, חברות בטחוניות, ממשלתיות, בנקים ועוד, ואף התקדמו במהירות לתפקידי מפתח.

אבל בעיקר, כי בתוכנית Experis Academy לא רק מבטיחים עבודה. מקיימים.

95% מבוגרי המסלולים שלנו מתחילים לעבוד בסיום המסלול בחברות ותפקידים שהיו פעם חלום רחוק עבורם.

התוכנית נבחרה למיזם סיירות התכנות של רשות החדשנות להכשרת דור העתיד של מפתחי התוכנה.

אצלנו לא תשלמו על ההכשרה, במקום זאת, כשתסיימו את המסלול יחכה לכם תפקיד פיתוח בחברת הייטק, שבה תעבדו בשנתיים הראשונות דרך Experis Academy ולאחר מכן תקלטו כעובדי חברה מן המניין בחברה המעסיקה.

זו לא תוכנית קלה, וזה אנדרסטייטמנט.

האינטרס שלנו הוא ברור – שבוגרי התוכנית יקלטו לתפקידים משמעותיים בחברות הייטק. כדי להבטיח שזה יקרה, אנחנו בוחרים רק את המצטיינים, ודורשים מהם לעמוד בקצב לימוד מוגבר, ובהישגים מצוינים.

איך זה עובד: עם השלמת התכנית, הבוגרים הופכים להיות מועסקים דרכנו בחברת Experis Academy, בשכר חודשי גבוה ועם כל התנאים הנלווים. בפועל, הבוגרים עובדים בתפקידי פיתוח בחברות ההייטק, ולאחר שנתיים נקלטים כעובדים מן המניין.

אתם מרוויחים, אנחנו מרוויחים, כולם מרוויחים.

אתם מרוויחים כרטיס כניסה במסלול מקוצר לקריירה בהייטק, אנחנו מרוויחים רק כשאתם מוצאים את העבודה הראשונה שלכם, וחברות ההייטק, הלקוחות שלנו, מקבלות אנשי פיתוח איכותיים בדיוק לפי הדרישות ותחומי העניין שלהן.

מבצע חבר מביא חבר למסלול BI תגמול מוגדל 1500 ש”ח!

תקנון המבצע >>

לקריאת הסילבוס המלא >>

מה עושים בתכנית?

לומדים את הכלים והטכנולוגיות החדשות ביותר – Power BI של Microsoft שמחדש ומנער את תחום מערכות ה-BI, פיתוח בשפת Python, מפתחים מומחיות בשפת SQL, כלי ETL, רוכשים ידע מקיף ב-Qlik ובמתודולוגיות עבודה חדשניות בעולם ה-BI, ומתרגלים ומתרגלים ומתרגלים! הרבה עבודה Hands-On שמטמיעה את הידע ומקנה לכם ניסיון בשטח שווה ערך של שנתיים.

מה לא עושים בתכנית?

לא נשלח אתכם ללמוד לבד מהאינטרנט וניתן אחר כך למרצה שרק סיים ללמוד בעצמו, ללמד אתכם מה שאתם כבר יודעים.

אתם תלמדו ממרצים מובילים בתחום, העובדים עם חברות הגדולות והמובילות במשק. המרצים שלנו ילוו אתכם באופן אישי לאורך כל תקופת ההכשרה ויעניקו את הידע הרב שהם צברו מעשרות שנות ניסיון. הטיפים וההכוונה הצמודה שהם יעבירו לכם הם “הזהב האמיתי” שתקבלו מאיתנו.

מה אתם צריכים כדי להתקבל לתכנית?

בוגרי תארים מצטיינים בתחומי מערכות מידע, כלכלה וניהול, הנדסת תעשיה וניהול, וכן תארים רלוונטיים אחרים מתחומי ההנדסה תעשיה והניהול, תארים במתמטיקה, סטטיסטיקה או אחרים רלוונטיים בתחום המדעים המדויקים.

המסלול מתאים גם לכלכלנים, אנליסטים, עובדים בתחומי מימון ושוק ההון, אקטואריה, ביטוח פלנרים, מתמטיקאים וחוקרי ביצועים, סטטיסטיקאים, מידענים, אנשי QA ועוד.

תנאי סף

ציון פסיכומטרי: 650 ומעלה

ממוצע תואר: 85 ומעלה

המתאימים יזומנו ליום מיונים.

הגשת מועמדות

המלצות הבוגרים שלנו

 • 1

  אלי בריסקין

  בוגר קורס COREAutomation Engineer

  קרא עוד >
 • 1

  מור פלג

  מפתחת BI בתחום הרכב

  קרא עוד >
 • 1

  רן אטיאס

  Software Team Leader

  קרא עוד >
 • 1

  יעל סול

  מפתחת BI בחברת תקשורת

  קרא עוד >
 • 1

  אוראל קולי

  בודק תוכנה בחברה העוסקת בתחום המודיעין העסקי

  קרא עוד >