Experis Academy BI

לשלב הבנה עסקית עם קריירה בהייטק הגשת מועמדות

מסלולי ההכשרה

מסלול פיתוח מערכות BI

שילוב קריירה עסקית עם תפקיד הייטק, מתחיל כאן.

פיתוח מערכות BI הוא אחד התחומים הצומחים ביותר בהייטק. מערכות BI מאפשרות לארגון להבין את הנתונים העסקיים, ולקבל תובנות לגבי החסמים העסקיים וכיצד ניתן לשפר את השורה התחתונה.

במסלול  Experis Academy BI תקבלו את הידע, העומק והניסיון שיהפכו אתכם למומחי BI המיומנים בכלים ובטכנולוגיות החדשות ביותר ביניהם Power BI של מיקרוסופט, כלי Qlik ואחרים וכן תכנות בשפת Python הפופולרית.

משך המסלול: 3 חודשים

מבצע חבר מביא חבר למסלול BI תגמול מוגדל 1500 ש"ח!

תקנון המבצע >>

למה לעשות אצלנו הסבה להייטק?

המסלולים שלנו במודל Bootcamp – הכשרה מהירה ומעמיקה המאפשרת לאנשים ללא ניסיון להכנס לתחום ההייטק בתפקידי פיתוח משמעותיים תוך זמן קצר.
הכשרנו יותר מ-1,500 מפתחי תוכנה שהתחילו לעבוד בחברות הייטק וטכנולוגיה, חברות בטחוניות,ממשלתיות, בנקים ועוד, ואף התקדמו במהירות לתפקידי מפתח.

אבל בעיקר, כי בתוכנית Experis Academy לא רק מבטיחים עבודה. מקיימים.

95% מבוגרי המסלולים שלנו מתחילים לעבוד בסיום המסלול בחברות ותפקידים שהיו פעם חלום רחוק עבורם.

התוכנית נבחרה למיזם סיירות התכנות של רשות החדשנות להכשרת דור העתיד של מפתחי התוכנה.

אצלנו לא תשלמו על ההכשרה, במקום זאת, כשתסיימו את המסלול יחכה לכם תפקיד פיתוח בחברת הייטק שבו תעבדו בשנתיים הראשונות דרכנו ולאחר מכן תקלטו לחברה המעסיקה.

זו לא תוכנית קלה, וזה אנדרסטייטמנט.

האינטרס שלנו הוא אחד- שבוגרי התוכנית יקלטו לתפקידים משמעותיים בחברות הייטק. כדי להבטיח שזה יקרה, אנחנו בוחרים רק את המצטיינים, ודורשים מהם לעמוד בקצב לימוד מוגבר, ובהישגים מצוינים.

איך זה עובד: עם השלמת התכנית, הבוגרים הופכים להיות מועסקים דרכנו בחברת Experis Academy, בשכר חודשי גבוה ועם כל התנאים הנלווים. בפועל, הבוגרים עובדים בתפקידי פיתוח בחברות ההייטק, ולאחר שנתיים נקלטים כעובדים מן המניין.

אתם מרוויחים, אנחנו מרוויחים, כולם מרוויחים.

אתם מרוויחים כרטיס כניסה במסלול מקוצר לקריירה בהייטק, אנחנו מרוויחים יפה רק כשאתם מוצאים תפקיד בחברה כלבבכם, וחברות ההייטק, הלקוחות שלנו, מקבלות אנשי פיתוח איכותיים בדיוק לפי הדרישות ותחומי העניין שלהן.


Photo by Zoltan Tasi on Unsplash

לקריאת הסילבוס המלא >>

מה עושים בתכנית?

לומדים את הכלים והטכנולוגיות החדשות ביותר – Power BI של Microsoft  שמחדש ומנער את תחום מערכות ה-BI, פיתוח בשפת Python, מפתחים מומחיות בשפת SQL, כלי ETL, רוכשים ידע מקיף ב-Qlik ובמתודולוגיות עבודה חדשניות בעולם ה-BI, ומתרגלים ומתרגלים ומתרגלים! הרבה עבודה Hands-On שמטמיעה את הידע ומקנה לכם שווה ערך של שנתיים ניסיון בשטח.

מה לא עושים בתכנית?

לא נשלח אתכם ללמוד לבד מהאינטרנט וניתן אחר כך למרצה שרק סיים ללמוד בעצמו, ללמד אתכם מה שאתם כבר יודעים.

אתם תלמדו ממרצים מובילים בתחום, העובדים עם חברות הגדולות והמובילות במשק. המרצים שלנו ילוו אתכם באופן אישי לאורך כל תקופת ההכשרה ויעניקו את הידע הרב שהם צברו מעשרות שנות ניסיון. הטיפים וההכוונה הצמודה שהם יעבירו לכם הם “הזהב האמיתי” שתקבלו מאיתנו.

מה אתם צריכים כדי להתקבל לתכנית?

בוגרי תארים מצטיינים בתחומי מערכות מידע, כלכלה וניהול, הנדסת תעשיה וניהול, וכן תארים רלוונטיים אחרים מתחומי ההנדסה תעשיה והניהול, תארים במתמטיקה, סטטיסטיקה או אחרים רלוונטיים בתחום המדעים המדויקים.

המסלול מתאים גם לכלכלנים, אנליסטים, עובדים בתחומי מימון ושוק ההון, אקטואריה, ביטוח  פלנרים , מתמטיקאים וחוקרי ביצועים, סטטיסטיקאים, מידענים, אנשי QA ועוד.

תנאי סף

ציון פסיכומטרי: 650 ומעלה

ממוצע תואר: 85 ומעלה

המתאימים יזומנו ליום מיונים.

הגשת מועמדות

המלצות הבוגרים שלנו