הדרכת/הטמעת SAP

לנהל תהליכים בצורה יעילה תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות: ארכיטקטורה מתקדמת, אחסון בענן, בסיס נתונים מתקדם ועוד הגשת מועמדות

מסלולי ההכשרה

מסלול SAP

 

המסלול מתאים לבוגרי תואר ראשון בתחומי כלכלה, מנע”ס, תעשייה וניהול וראיית חשבון

 

אודות המסלול

מערכת SAP הנה מערכת מובילה המיושמת במרבית הארגונים בארץ ובעולם. מערכת אינטגרטיבית זו, בגרסת הדגל החדשה S/4 HANA מאפשרת ייעול
תהליכים בצורה מיטבית בין כלל היחידות בארגון וכוללת טכנולוגיות חדשניות לתהליכים מתקדמים, הכוללים ארכיטקטורה חדשנית, אחסון בענן, בסיס נתונים
מתקדם ועוד. מיישם SAP הנו פונקציה הכרחית בכל ארגון או חברת אינטגרציה אשר תיישם מערכת זו.
במסגרת תפקידו, אחראי המיישם על התאמת המערכת לארגון ע”י תחקור ולימוד התהליכים העסקיים הקיימים ויישום פתרונות במערכת SAP בצורה יעילה
ומיטבית.
מסלול SAP הוא מסלול ייחודי המכשיר אקדמאים לתפקידי יישום מערכת SAP בארגונים השונים. תכני המסלול הינם בהלימה לדרישות ותהליכים עסקיים בתעשיות השונות. הלמידה במסלול מלווה בהיכרות מעמיקה של המערכת, תרגול מעשי רב וניתוח מקרה קצה. כל אלו מספקים הכנה לעבודה בשטח המאפשרת לבוגרים להשתלב בפרויקטים בתפקידים שונים לאחר סיום הקורס.

משך המסלול: 15 ימי לימוד (150 שעות) 10/15 מפגשים יתקיימו באופן פרונטלי.

 

למה לעשות אצלנו הסבה להייטק?

המסלולים שלנו במודל Bootcamp – הכשרה מהירה ומעמיקה המאפשרת לאנשים ללא ניסיון להכנס לתחום ההייטק בתפקידי פיתוח משמעותיים תוך זמן קצר.
הכשרנו יותר מ-2,000 מפתחי תוכנה שהתחילו לעבוד בחברות הייטק וטכנולוגיה, חברות בטחוניות, ממשלתיות, בנקים ועוד, ואף התקדמו במהירות לתפקידי מפתח.

אבל בעיקר, כי בתוכנית Experis Academy לא רק מבטיחים עבודה. מקיימים.

95% מבוגרי המסלולים שלנו מתחילים לעבוד בסיום המסלול בחברות ותפקידים שהיו פעם חלום רחוק עבורם.

התוכנית נבחרה למיזם סיירות התכנות של רשות החדשנות להכשרת דור העתיד של מפתחי התוכנה.

אצלנו לא תשלמו על ההכשרה, במקום זאת, כשתסיימו את המסלול יחכה לכם תפקיד פיתוח בחברת הייטק, שבה תעבדו בשנתיים הראשונות דרך Experis Academy ולאחר מכן תקלטו כעובדי חברה מן המניין בחברה המעסיקה.

 

כולנו עם אותה המטרה: למצוא לך עבודה.

האינטרס שלנו הוא אחד – שבוגרי התוכנית יקלטו לתפקידים משמעותיים בחברות הייטק. כדי להבטיח שזה יקרה, אנחנו בוחרים רק את המצטיינים, ודורשים מהם לעמוד בקצב לימוד מוגבר, ובהישגים מצוינים.

איך זה עובד: עם השלמת התכנית, הבוגרים הופכים להיות מועסקים דרכנו בחברת Experis Academy, בשכר חודשי גבוה ועם כל התנאים הנלווים. בפועל, מתחילים לעבוד בתפקידי פיתוח בחברות ההייטק, ולאחר שנתיים נקלטים כעובדים מן המניין.

 

אתם מרוויחים, אנחנו מרוויחים, כולם מרוויחים.

אתם מרוויחים כרטיס כניסה במסלול מקוצר לקריירה בהייטק, אנחנו מרוויחים רק כשאתם מוצאים תפקיד בחברה כלבבכם, וחברות ההייטק, הלקוחות שלנו, מקבלות אנשי פיתוח איכותיים בדיוק לפי הדרישות ותחומי העניין שלהן.

לקריאת הסילבוס המלא >

 

המסלול אורך 15 ימי לימוד (150 שעות לימוד). 150 השעות הנוספות המצוינות בסילבוס, מתייחסות לקורס המשך של מיישם SAP. זהו קורס נפרד והוא אופציונלי להמשך. לאחר השתלבות בהצלחה בפרויקטים ניתן לבצע את ההכשרה הנוספת לתפקיד מיישם SAP.

 

מה עושים בתכנית?

במסלול תלמדו מטובי המרצים הטכנולוגיים שעובדים עם החברות הגדולות והמובילות במשק. המרצים שלנו שמים דגש רב על תרגול Hands On מרובה הכולל פרויקטים מעשיים ומקרי בוחן אמתיים מהשטח והם ילוו אתכם באופן אישי לאורך כל תקופת ההכשרה ויעניקו את הידע הרב שהם צברו מעשרות שנות ניסיון.

התכנית כוללת למידה לעומק של מערכת SAP בגרסת הדגל החדשה – HANA/4S, הפופולרית ביותר כיום בעולם המשמשת ארגונים רבים בניהול תהליכים בצורה יעילה – תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות, כגון: ארכיטקטורה מתקדמת, אחסון בענן, בסיס נתונים מתקדם ועוד.
הלמידה במסלול מלווה בהיכרות מעמיקה של המערכת תוך תרגול מעשי רב, ניתוח מקרי קצה והשתתפות בפרויקטים בבתי לקוח. לאחר השתלבות בהצלחה בפרויקטים ניתן לבצע הכשרת המשך לתפקיד של מיישם SAP!
בוגרי ובוגרות התוכנית מתחילים לעבוד מיד בסיום המסלול אצל אחד מלקוחותינו – חברות הייטק וטכנולוגיה מובילות!

אנחנו קשובים מאוד לצרכי הלקוחות שלנו ותעשיית ההייטק. לכן, התוכנית משתנה מעת לעת על מנת לכלול נושאים חמים שזיהינו שיש להם ביקוש אצל לקוחותינו ובשוק בכלל.

מה לא עושים בתכנית?

לא נשלח אתכם ללמוד לבד מהאינטרנט או ע”י מרצים חובבנים, לא נוותר לכם על מצוינות בזמן הקורס, לא נתן לכם להתמודד עם קשיים שיצוצו בעצמכם.

אתם תלמדו ממנטורים מובילים בתחום, העובדים עם החברות הגדולות והמובילות במשק. המנטורים שלנו ילוו אתכם באופן אישי לאורך כל תקופת ההכשרה ויעניקו את הידע הרב שהם צברו מעשרות שנות ניסיון. הטיפים וההכוונה הצמודה שהם יעבירו לכם הם “הזהב האמיתי” שתקבלו מאיתנו.

מה אתם צריכים כדי להתקבל לתכנית?

הקורס מתאים לבוגרי תואר ראשון בתחומי כלכלה, מנע”ס, תעשייה וניהול, ראיית חשבון.

 • ניסיון תעסוקתי מארגון בתחום מערכות מידע: חשבשבת פריוריטי, אורקל, מיקרוסופט, Sap Business One, SAP – יתרון משמעותי
 • ניסיון מתחום ההדרכה והטמעה – יתרון משמעותי
 • אוריינטציה טכנולוגית חזקה ויכולות לוגיות/אנליטיות גבוהות


תנאי סף

 • ממוצע ציוני תואר 80 ומעלה
 • פסיכומטרי 630 ומעלה

המתאימים יזומנו ליום מיונים.

הגשת מועמדות

המלצות הבוגרים שלנו

 • 1

  אלי בריסקין

  בוגר קורס COREAutomation Engineer

  קרא עוד >
 • 1

  מור פלג

  מפתחת BI בתחום הרכב

  קרא עוד >
 • 1

  רן אטיאס

  Software Team Leader

  קרא עוד >
 • 1

  יעל סול

  מפתחת BI בחברת תקשורת

  קרא עוד >
 • 1

  אוראל קולי

  בודק תוכנה בחברה העוסקת בתחום המודיעין העסקי

  קרא עוד >